بهترین زمان پست گذاشتن

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است؟

هر حساب اینستاگرامی مخاطبین منحصر به فردی دارد که در مناطق زمانی مختلفی هستند و به همین دلیل پیدا کردن بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام برای کسب و کار شما اهمیت بسیار بالایی دارد. زمان بندی پست های اینستاگرامی برای انتشار آن ها در تایم های بهینه تر تاثیر بسیار زیادی روی افزایش فالوور و بیشتر شدن تعاملات کاربران با پست های شما دارد. در ادامه به شما روش پیدا کردن بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید:

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

در اوایل سال 2018 اینستاگرام اعلام کرد الگوریتم های این اپلیکیشن آپدیت شده اند و بیشتر بنا به توالی زمانی پست ها را نمایش می دهند تا مطمئن شوند که تازه ترین محتوا به کاربر نمایش داده می شود. در نتیجه، اگر مایل هستید پست های شما همیشه به دست مخاطبین شما برسد، باید سعی کنید زمانی که کاربران شما آنلاین هستند پست بگذارید تا الگوریتم اینستاگرام مانع نمایش پست های شما نشود. اینکه چه زمانی بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام است کاملا به مخاطبین خاص شما بستگی دارد و باید این زمان شخصی سازی شده را برای خود پیدا کنید. با پیدا کردن بهترین زمان شما می توانید خیلی سریع تعداد فالوورهای خود را بالا ببرید و لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید.

چگونه بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنیم؟

best time to post راه هایی وجود دارد که با استفاده از آن به راحتی می توان زمان مناسب پست گذاشتن برای مخاطبین خود در اینستاگرام را پیدا کنید. برای اینکار می توانید روش های زیر را امتحان کنید. 1. مناطق زمانی کاربران خود را پیدا کرده و ببینید چه زمانی بیشتر آنلاین هستند برای اینکه بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنید باید حتما منطقه زمانی فالوور های خود را در نظر بگیرید. برای اینکه اطلاعاتی در مورد منطقه زمانی فالوورهای خود به دست آورید، بهترین کار این است که از ابزار تحلیلی اینستاگرام با نام Instagram Insights استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که این ابزار فقط برای اکانت های کاری قابل دسترس است و در نتیجه اگر اکانت معمولی دارد باید ابتدا اکانت خود را به business account تبدیل کنید. با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را به دست آورید. از جمله موقعیت کاربران، جنسیت، سن و مهم تر از همه اینکه چه زمانی بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند. 2. پست کردن در زمان های مختلف را امتحان کنید برای به دست آوردن بهترین زمان پست گذاشتن، راه دیگر این است که خودتان دست به کار شوید و آمار و ارقام مربوط به پست های خود را بررسی کنید. کار خود را با انتخاب 5 زمان مختلف در هفته شروع کنید و در بازه های زمانی متفاوت و مشخص پست بگذارید. سپس میزان لایک و کامنت هر پست را در جایی ثبت کنید. در هفته بعد، زمانبندی پست های خود را تغییر دهید. برای اینکه بتوانید به داده های قابل استنادی برسید ممکن است چند هفته زمان ببرد ولی با استفاده از این اطلاعات می توانید بهترین زمان پست گذاشتن برای فالوورهای خود را پیدا کنید. 3. بر اساس فعال ترین فالوور های خود پست بگذارید شما ممکن است خودتان در یک منطقه زمانی مشخص باشید، امّا فالوورهای شما در کشورهای دیگر و مناطق زمانی دیگر باشند. برای همین ابتدا باید بفهمید که فعال ترین فالوورهای شما در چه منطقه زمانی هستند. ممکن است پست گذاشتن در زمان هایی که برای شما غیر عادی باشد برای فالوورهای شما مناسب تر بوده و بازخورد بیشتری را برای شما داشته باشد. 4. در تعطیلات و ساعات غیر کاری بیشتر پست بگذارید به طور کلی، بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام می تواند تایم نهار (11-1 ظهر) و بعد از ظهر (7-9 شب) باشد. به جای اینکه زمانی که کاربران شما سر کار هستند پست بگذارید، سعی کنید زمانی پست بگذارید که کاربران شما در حال کار نیستند و وقت چک کردن اینستاگرام خود را دارند.

چگونه پست های خود را زمان بندی کنیم؟

instafoori همانطور که گفتیم، برای اینکه بهترین بازخورد را از پست های اینستاگرامی خود دریافت کنید، باید بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنید. با پیدا کردن زمانی که کاربران شما بیشتر فعال هستند، قدم بعدی این است که در آن زمان ها پست بگذارید. امّا اگر قصد دارید فرآیند پست گذاشتن خود را بهینه و پر بازده کنید، یکی از راه ها این است که پست های خود را زمانبندی کرده و هرکدام از آن ها را در زمان مشخصی منتضر کنید. امّا چگونه می توان پست های خود را زمانبندی کرد؟ یکی از بهترین روش ها برای زمانبندی پست های اینستاگرامی استفاده از ربات اینستافوری است. اینستافوری یک ربات دستیار اینستاگرام است که به شما کمک می کند پست های خود را زمانبندی کنید. امّا انتشار خودکار پست های اینستاگرام تنها کاربرد این ربات نیست! با استفاده از اینستافوری شما می توانید:
  • به صورت خودکار فالوگیری کنید
  • لایک و کامنت خودکار دریافت کنید
  • به صورت خودکار پیام دایرکت ارسال کنید
  • و ویژگی های بسیار دیگر
برای شروع به کار با ربات اینستافوری همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید.
button

مطالب مرتبط