اکانت فیک اینستاگرام

اکانت فیک اینستاگرام را چگونه می توان تشخیص داد؟

حتما تا به حال خودتان به این نتیجه رسیده اید که در اینستاگرام اکانت های فیک بسیار زیادی وجود دارد. امّا دلیل آن چیست؟ امروزه داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام نوعی جنبه اعتبار، محبوبیت و پرستیژ بالا دارد و خیلی از افراد به جای به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، به راه های میانبر مانند خرید فالوور اینستاگرام روی می آورند. امّا حقیقت این است که فالوور های خریداری شده بیشتر فیک هستند! در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه یک اکانت فیک اینستاگرام را شناسایی کنید.

چرا نیاز است که یک اکانت فیک اینستاگرام را شناسایی کنیم؟

اوّل از همه نیاز است که توضیح دهیم که اکانت فیک اینستاگرام چیست. یک اکانت فیک در این شبکه اجتماعی معمولا یک حساب کاربری است که به هیچ شخص خاصی تعلق ندارد و معمولا برای اهداف به اشتراک گذاری تصاویر شخصی ایجاد نشده است. چنین اکانت هایی با اهداف تجاری ایجاد می شوند و هدف آن ها فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای افرادی است که حاضرند بابت آن پول پرداخت کنند. دسته ی دیگری از اکانت های فیک توسط افرادی ایجاد می شود که دلشان می خواهد بدون اینکه شناسایی شوند از احوالات دوستان و آشنایان خود با خبر شوند! fake account حال می رسیم به دلیل اینکه چرا نیاز است حتما اکانت فیک اینستاگرام را شناسایی کرده و بدانیم کدامیک از فالوورهای ما فیک هستند. همانطور که می دانید در اینستاگرام تعداد فالوورها تنها یک عدد است و چیزی که بیشتر اهمیت دارد میزان تعاملات روی اکانت شما است. بی شک فالوور های فیک نمی توانند تعامل مثبتی روی اکانت شما داشته باشند و فقط اعتبار شما را زیر سوال می برند. به همین دلیل، اگر می خواهید بین عدد فالوور های شما و میزان تعاملات همخوانی وجود داشته باشد، باید فالوور های فیک را حذف کنید!

برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام همین حالا با ما تماس بگیرید (09053114418)

تلگرام: FaradataGoogle@

علاوه بر این، همیشه این خطر وجود دارد که فردی با سوء نیت قصد داشته باشد فعالیت شما را زیر نظر بگیرد و از این سو و به دلایل امنیتی باید اجازه ورود چنین اکانت هایی را به فالوور های خود ندهید.

روش شناسایی اکانت فیک اینستاگرام

یک سری نشانه خاص وجود دارد که با دیدن آن ها می توان خیلی ساده به این نتیجه برسید که یک اکانت خاص در اینستاگرام فیک است. شناسایی اکانت فیک اینستاگرام بنا به دلایلی که در بالا ذکر شد اهمیت زیادی دارد. در ادامه با هم نشانه های اکانت فیک اینستاگرام را بررسی می کنیم.

عکس پروفایل اکانت فیک اینستاگرام

از آن جایی که اکانت های فیک سعی دارند یک شخص واقعی به نظر برسند، احتمال اینکه از عکس شخصی استفاده کنند بالا است. امّا نکته اینجاست که این اکانت ها معمولا از عکس یک دختر زیبا یا پسر جذاب استفاده می کنند تا بهتر بتوانند سایر کاربران را گول بزنند. علاوه بر این، اینکه یک اکانت عکس پروفایل نداشته باشد منطقی است، امّا بسیاری از اکانت های فیک نیز بدون عکس پروفایل ظاهر می شوند و معمولا تلاشی برای نوشتن بیو و طبیعی جلوه دادن آن ها نمی شود.

پست های یک اکانت فیک اینستاگرام

چیزی که تقریبا بین تمام اکانت های فیک رایج است وجود پست های عجیب است که یک انسان طبیعی معمولا آپلود نمی کند! معمولا چنین اکانتی پر از عکس های سلفی است که اصلا با فردی که در عکس پروفایل است یکی نیست و حتی سلفی ها نیز متعلق به اشخاص مختلف هستند. علاوه بر این ممکن است چنین اکانتی پر از عکس های زیبا باشد که توسط یک فرد حرفه ای گرفته شده در حالی که در بیو آن ها حرفی از عکاس بودن زده نشده. اکانت هایی که ترکیبی از عکس های حرفه ای و عکس های خیلی بی کیفیت هستند واضحا یک اکانت فیک هستند.

تعداد پست های یک اکانت فیک اینستاگرام

کسانی که اکانت فیک می سازند معمولا همان ابتدا برای طبیعی جلوه دادن اکانت چندین پست را همزمان آپلود می کنند. در نتیجه برای اینکه یک اکانت فیک را تشخیص دهید می توانید پست ها و تاریخ و زمان انتشار آن ها را بررسی کنید. اگر تمام پست ها طی یک یا دو روز منتشر شده اند، می توانید به فیک بودن آن اکانت پی ببرید.

تعداد فالووینگ های اکانت فیک اینستاگرام

اکانت های فیک معمولا با هدف فالو کردن سایر افراد ایجاد می شوند و معمولا به عنوان فالوور به سایر افراد فروخته می شوند. در نتیجه، یکی از آسان ترین راه ها برای تشخیص اکانت فیک، وجود فالووینگ های بسیار  زیاد است. ماکسیموم تعداد فالووینگ های هر اکانت می تواند 7500 عدد باشد. اکانت های فیک معمولا دارای 7500 فالووینگ یا کمی کمتر هستند.

تاریخ ایجاد اکانت اینستاگرام

اینستاگرام به اکانت های فیک به شدت سخت می گیرد و به محض تشخیص آن ها را حذف می کند. به همین دلیل افراد همیشه در حال ساختن اکانت ها و بات های فیک جدید هستند. بهترین راه تشخیص این است که به تاریخ انتشار اولین پست دقت کنید. احتمالا فیک بودن اکانت های تازه ساخته شده بسیار بالا است.

میزان فالوور ها و تعاملات اکانت

برای اینکه یک اکانت فیک طبیعی جلوه کند، ممکن است برای آن فالوور فیک خریداری شود. ولی همانطور که می دانید فالوور فیک روی حساب شما هیچ تعاملی نخواهد داشت. در نتیجه، اگر یک اکانت تعداد فالوور های بسیار بالایی دارد اما تعداد لایک، کامنت و ویو بسیار کمی دارد، می توان نتیجه گرفت که فالوورهای آن اکانت فیک هستند و یا خود اکانت نیز کاملا فیک است.

روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

همان طور که در بالا متوجه شدید، تشخیص یک اکانت فیک اینستاگرام کار بسیار ساده ای است و یکی از دلایلی که شما نباید به سمت خرید فالوور بروید دقیقا همین مسئله است. کاربران خیلی راحت می توانند تشخیص دهند که فالوور های شما فیک هستند و در این صورت کل اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت. امّا اگر قصد دارید اکانت خود را مدیریت کنید و فالوور های خود را به شیوه طبیعی ولی سریع افزایش دهید، پیشنهاد ما به شما ربات اینستافوری است. این ربات به صورت کاملا هدفمند کار فالوگیری را برای حساب انجام می دهد و اطمینان حاصل می کند که برای هر فالویینگ شما فالو بک دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این ربات ثبت نام کنید.
ثبت نام

مطالب مرتبط