فالوور فیک اینستاگرام

چگونه فالوور فیک اینستاگرام می تواند اکانت شما را نابود کند!

حتما تا به حال به این گونه تبلیغات برخورده اید: "خرید فالوور فیک اینستاگرام" یا "برنامه ارزان فالوور فیک برای اینستاگرام". اگر کسب و کار شما به شدت دنبال افزایش فالوور است و یا اینکه خودتان قصد دارید خیلی سریع به یک اینفلوئنسر اینستاگرامی تبدیل شوید، ممکن است این تبلیغات برای شما وسوسه کننده به نظر برسند. امّا نباید طعمه این تبلیغات شوید! دلایل بسیار منطقی وجود دارد که اثبات می کند خرید فالوور اینستاگرام کار اشتباهی است! به طور کلی، سه دلیل عمده وجود دارد که چرا یک فرد اکانت اینستاگرام می سازد:
 1. قصد دارید با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشید و به آن ها اطلاع دهید که در روز چه کارهایی انجام داده اید. اگر هدف شما این است، بی شک به خرید فالوور نیاز نخواهید داشت. زیرا دلیلی وجود ندارد که با افراد ناشناس در ارتباط باشید. بی شک افراد ناشناس هم علاقه ای به دیدن پست های شما ندارند.
 2. شما یک برند یا کسب و کار هستید و می خواهید برای یک محصول خاص بازاریابی کنید. در این صورت شما نمی توانید چیزی به فالوورهای فیک بفروشید!
 3. شما یک اینفلوئنسر اینستاگرامی هستید. در این صورت به عنوان یک فرد تاثیر گذار نمی توانید روی فالوورهای فیک خود تاثیر بگذارید! این فالوورها فقط باعث می شوند که خودتان هم فیک به نظر برسید.
هیچ دلیل منطقی برای خرید فالوور فیک اینستاگرام وجود ندارد. تنها اتفاقی که می افتد این است که یک عدد غیر واقعی به تعداد فالوورهای شما اضافه می شود. امّا هر کسی می تواند به راحتی فالوور فیک را تشحیض دهد!

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

followers چندین دلیل وجود دارد که خرید فالوور اینستاگرام می تواند مضر باشد و به از بین رفتن اکانت شما منجر شود. در ادامه هشت مورد از این دلایل را بررسی می کنیم.

فالوور های فیک با اکانت شما تعامل نخواهند داشت

حتی یک لحظه هم فکر نکنید که با خریدن فالوور فیک کوچک ترین تعاملی روی اکانت شما به وجود خواهد آمد. باید بدانید که گاهی اوقات فالوور های فیک حتی آدم های واقعی نیستند و فقط تعدادی ربات هستند! بیشترین تعاملی که از چنین فالوورهایی می توانید انتظار داشته باشید یک سری کامنت تکراری و اتوماتیک است! اگر شما می خواهید یک اینفلوئنسر اینستاگرامی باشید، نداشتن فالوور فیک اینستاگرام برای شما خیلی مهم خواهید بود! زیرا تمام برند ها برای اینکه تصمیم بگیرند با یک شخص کار کنند، ابتدا اعتبار اکانت را بررسی می کنند و مطمئن باشید که فالوور فیک کاملا و خیلی ساده قابل تشخیص است. به حالتی مشابه، اگر دارای کسب و کار هستید، فالوور فیک اینستاگرام برای شما سودی نخواهد داشت زیرا فالوور فیک محصول شما را نخواهد خرید!

تعداد فالوور ها و میزان تعاملات اکانت شما با هم تناقض خواهد داشت

تشخیص اکانت ها با فالوور فیک کار بسیار راحتی است. چرا؟ چون میزان تعاملات در چنین اکانت هایی پایین است. یک الگو مشخص برای نسبت تعداد فالوور و میزان تعاملات وجود دارد. این اعداد و ارقام بر اساس تحقیقاتی که روی اکانت های اینستاگرام انجام شده به دست آمده است.
 • کمتر از 1000 فالوور حدود 8 درصد تعامل
 • بین 1000 تا 10,000 فالوور حدود 4 درصد تعامل
 • بین 10,000 تا 100,000 فالوور حدود 2.4 درصد تعامل
 • بین 100,000 تا 1 میلیون فالوور حدود 1.8 درصد تعامل
 • بیشتر از 1 میلیون فالوور حدود 1.7 درصد تعامل
این اعداد حدودی هستند، امّا اگر اکانتی تعاملی کمتر از این بازه ها داشته باشد، شما باید به چشم شک و تردید به آن نگاه کنید. علاوه بر این، اگر شما لایک اینستاگرام بخرید، ممکن است تعداد لایک های شما از بازه طبیعی بالا برود و مجددا فیک بودن این مسئله قابل تشخیص خواهد بود.

ممکن است کامنت های نامناسب ربات ها به جان اکانت شما بیافتد

ممکن اسن فالوور فیک اینستاگرام روی پست شما کامنت بگذارد. ممکن است این کامنت ها به زبان دیگری باشند و تبلیغاتی نامناسب (مسائل جنسی، سیاسی یا مذهبی) باشند. کاری که بسیاری از ربات های اینستاگرامی انجام می دهند این است که روی پست های شما کامنت خودکار می گذارند. امّا مشکل اینجاست که بسیاری از اوقات این کامنت ها نامناسب و نامرتبط خواهند بود.

خرید فالوور فیک اینستاگرام اکانت شما را اسپم می کند

در حالی که تعداد زیادی از فالوورهایی که خریده اید فیک هستند، تعداد زیادی از آن ها نیز کار اسپم انجام می دهند. با خرید فالوور فیک شما در واقع اکانت خود را به روی خیل عظیمی از پست های اسپم باز کزده اید. این اسپمر ها حالا دیگر به تمام فالوور های شما نیز دسترسی دارند و آن ها را نیز اسپم می کنند.

اینستاگرام فالوورهای فیک را شناسایی و پاک سازی می کند

اینستاگرام می خواهد که کاربرانش تجربه ای عالی و لذت بخش داشته باشند. در نتیجه، اینستاگرام تمام تلاشش را می کند تا اکانت های جعلی را شناسایی و حذف کند. در راستای این کار، اینستاگرام تعداد بسیاز زیادی از اکانت های فیک را پاک سازی می کند. ممکن است فکر کنید که هزینه کمی برای خرید فالوور لازم است پس نگرانی وجود ندارد. امّا وقتی تمام آن فالوور ها حذف شوند خواهید دید که همان مبلغ کم هم به چشم خواهد آمد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام خلاف قوانین اینستاگرام است

اینستاگرام دائما کاربران را از خرید فالوور منع می کند. نه تنها فالوور های فیک حذف خواهند شد، بلکه بر اساس قوانین، اینستاگرام می تواند اکانتی که اقدام به خریدن فالوور کرده است را ببندد. بی شک اگر اکانت شما بسته یا محدود شود، خدشه بسیار بزرگی به اعتبار اکانت و برند شما وارد خواهد شد. ممکن است اینستاگرام بار اول با یک اخطار از رفتار مشکوک شما چشم پوشی کند، ولی بار دوم حتما محدودیتی روی اکانت شما اعمال خواهد کرد.

داشتن فالوور فیک اعتبار شما به عنوان بک اینفلوئنسر را زیر سوال خواهد برد

اگر باید به خرید فالوور فیک اینستاگرام روی بیاورید، بی شک شما یک اینفلوئنسر واقعی نیستید! به خاطر داشته باشید که اگر برندی بخواهد با شما کار کند، حتما اعتبار اکانت شما را خواهد سنجید. اینفلوئنسر های واقعی به صورت طبیعی فالوور کسب می کنند و بی شک این مسئله زمان بر خواهد بود. امّا اگر سعی کنید با خرید فالوور میانبر بزنید خطر اینکه تمام اعتبار خود را از دست بدهید نیز وجود دارد. شما باید به دنبال راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باشید اگر می خواهید اعتبار واقعی کسب کنید.

با فالوور فیک نمی تواند پول به دست آورید

شما نهایتا باید از خود بپرسید که چرا می خواهید فالوور فیک بخرید. این فالوور ها، چه ربات باشند چه انسان، با پست شما تعامل نخواهند داشت، از شما خرید نخواهند کرد و شما را به کسی ارجاع نخواهند داد. هیچ توجیهی وجود ندارد که شما یک عدد غیر واقعی به فالوورهای خود اضافه کنید زیرا هیچ کدام از این افراد برای خرید به شما سر نخواهند زد.

سریع ترین راه برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اگر به دست آوردن فالوور به صورت طبیعی برای شما بسیار زمان بر است، راهی که پیش روی شماست این است که کار فالووگیری را بهینه کرده تا بتوانید سریع تر و هدفمندتر فالوور کسب کنید. برای انجام این کار می تواند از ربات هوشمند اینستافوری کمک بگیرید. توجه داشته باشید که اینستافوری به هیچ وجه یک ربات برای فالوور فیک نیست! این ربات به شما کمک می کند که افرادی که به حوزه کاری شما علاقه مند هستند را پیدا کنید و با فالو کردن آن افراد شانس گرفتن فالو بک را بالا ببرید. از سرویس های فالوگیری اینستافوری می توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • فالوگیری بر اساس پیج های رقیب
 • فالوگیری بر اساس هشتگ ها
 • فالوگیری بر اساس موقعیت مکانی کاربر
 • فالوگیری بر اساس لایک گذاران و کامنت گذاران پیج هدف
 • فالوگیری بر اساس فالوور و فالووینگ
اگر مایل هستید که فالوورهای واقعی اینستاگرام خود را با سرعت بیشتری بالا ببرید، پیشنهاد ما این است که همین الان در اینستافوری ثبت نام کنید.
ثبت نام

مطالب مرتبط