فالوور رایگان اینستاگرام

فالوور رایگان اینستاگرام چگونه به دست می آید؟

با توجه به محبوبیت روز افزون اپلیکیشن اینستاگرام در ایران، بازار سرویس های افزایش فالوور اینستاگرام بسیار داغ شده است. امروزه محبوبیت افراد در این پلتفرم و یا حتی در دنیای واقعی هم با تعداد فالوور های فرد سنجیده می شود. امّا همانطور که ممکن است بدانید، هزینه خرید فالوور اینستاگرام بسیار بالا است و هر روز بیشتر هم می شود! به همین دلیل افراد زیادی به دنبال راه های به دست آوردن فالوور رایگان اینستاگرام هستند. در این مقاله روش افزایش فالوور اینستاگرام مجانی را برای شما توضیح می دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

قبل از اینکه روش های رایگان به دست آوردن فالوور را توضیح دهیم، بهتر است بگوییم که چرا و چگونه می توان فالوور اینستاگرام خرید. همانطور که بالاتر توضیح داده شد، افزایش فالوور اینستاگرام به معنای افزایش محبوبیت فرد محسوب می شود وبه همین دلیل خیلی از افراد به دنبال راه هایی هستند که از طریق آن بتوانند خیلی سریع هزاران فالوور اینستاگرام به دست آورند. باید بگوییم ربات های اینستاگرامی بسیار زیادی در این خصوص وجود دارند که راه حلی را پیش روی این دسته از افراد می گذارند. راه حل این است که شما با پرداخت هزینه می توانید فالوور اینستاگرام بخرید. شاید به نظر راه ساده ای برسد، امّا فالوورهایی که خریده می شوند بیشتر اوقات فیک هستند و فالوور فیک خیلی زود توسط اینستاگرام شناسایی و حذف می شود! به خاطر دلیلی که در بالا توضیح داده شد، سوای بحث هزینه پیشنهاد ما به شما این است که همیشه هب افزایش فالوور رایگان اینستاگرام فکر کنید. در ادامه به شما نشان خواهیم داد که چگونه می تواند فالوئرهای اینستاگرام خود را به صورت کاملا رایگان افزایش داد.

به دست آوردن فالوور رایگان اینستاگرام

اگر میخواهید در اینستاگرام برای خود یا برای برند خود محبوبیت و اعتبار کسب کنید و فالوورهایی را بدست آورید که ریزش نداشته باشند، کاری که باید انجام دهید این است که فالوور واقعی اینستاگرام کسب کنید. نکته قابل توجه در مورد فالوور واقعی این است که کاملا رایگان نیز هست. یعنی برای داشتن فالوور واقعی شما نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت. در ادامه نکاتی در مورد روش های به دست آوردن فالوور رایگان اینستاگرام را برای شما شرح خواهیم داد:
 1. یک پروفایل حرفه ای و جذاب برای خود طراحی کنید.
 2. از ترفند ها و مهارت های ادیت عکس و نرم افزارهایی که برای اینکار وجود دارند بهره ببرید.
 3. برای عکس های خود کپشن های به یادمندنی و هدفمند بنویسید.
 4. از هستگ های مرتبط با حوزه کاری خود استفاده کنید.
 5. با سایر کاربران در اینستاگرام تعامل داشته باشید.
 6. استوری اینستاگرام منتشر کنید و لایو بگذارید.
 7. با اکانت های مشابه خودتان کمپین های تبلیغاتی رد و بدل کنید.
 8. از تگ لوکیشن برای به دست آوردن فالوورهای محلی استفاده کنید.
 9. برای اکانت اینستاگرام خود در سایر پلتفرم ها تبلیغات انجام دهید.
 10. از مشتری های خود بخواهید که عکس هایشان را با شما به اشتراک بگذارند.

روش سریع برای به دست آوردن فالوور واقعی در اینستاگرام

روش هایی که در بالا توضیح داده شد، روش هایی برای به دست آوردن فالوور رایگان اینستاگرام هستند. امّا مشکلی که در آن ها وجود دارد این است که به دست آوردن فالوور با این روش ها کاری سخت و زمان بر خواهد بود. اگر به دنبال این هستید که خیلی سریع تعداد فالوور های خود را افزایش دهید و در عین حال مایل هستید فالوور واقعی داشته باشید، ما ربات اینستافوری را به شما توصیه می کنیم. نکته بسیار مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که اینستافوری به هیچ وجه یک ربات خرید فالوور فیک اینستاگرام نیست. اینستافوری ابزاری است که به شما اجازه می دهد به صورت کاملا هدفمند افراد را فالو کرده تا مطمئن شوید حتما فالو بک دریافت می کنید. ایستافوری به شما اجازه می دهد:
 • فالوگیری بر اساس هشتگ های پیج هدف، موقعیت مکانی، فالوور ها، فالووینگ ها، لایک گذاران و کامنت گذاران.
 • ارسال کامنت و ارسال پیغام دایرکت خودکار
 • پست گذاری خودکار
 • آنفالوی خودکار
 • و غیره.
علاوه بر تمام ویژگی هایی که در بالا گفته شد، اینستافوری مهلت سه روزه تست رایگان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند به صورت عملی با کارکرد این ربات آشنا شوند.
free trial

مطالب مرتبط