افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با ۳۰ ترفند ساده

محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام در سرتاسر جهان و بخصوص در ایران غیر قابل انکار است. این محبوبیت بی نظیر باعث شده که اینستاگرام به چیزی فراتر از یک پلتفرم اجتماعی سرگرمی تبدیل شود و مورد توجه صاحبان کسب و کارها قرار بگیرد. اگر مایل به کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید یا به دنبال پیشرفت کسب و کار خود با اینستاگرام هستید، شما نیاز به فالوور اینستاگرام دارید. هرچه بیشتر بهتر! حتما در مورد فالوور فیک اینستاگرام چیزهایی شنیده اید، امّا اگر به دنبال بهترین بازده هستید، باید فقط فالوور واقعی جذب کنید! در ادامه 30 ترفند ساده برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهیم.

چرا باید به فالوور فیک اینستاگرام نه بگوییم؟!

چه بخواهید چه نخواهید باید این حقیقت را بپذیرید که تعداد فالوور های پیج اینستاگرام شما تعیین کننده میزان محبوبیت و اعتبار شما در این پلتفرم است. شاید این مسئله به نظر شما منطقی باشد ولی کار جایی عیب پیدا می کند که افراد به جای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، به خرید فالوور فیک اینستاگرام روی می آورند! روش هایی وجود دارد که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه هزاران فالوور فیک به دست آورید، امّا فالوور فیک نمی تواند روی پیج شما فعالیت داشته باشد. به عنوان مثال اگر یک پیج 10K فالوور دارد، باید حداقل 2K لایک دریافت کند و متاسفانه چنین اتفاقی برای پیج های با فالوور فیک نمی افتد. درست است که فالوور فیک اینستاگرام یک شبه و بدون زحمت فالوور های شما را زیاد می کند، امّا مطمئن باشید که کاربران خیلی زود متوجه می شوند که تعداد فالوور های شما یک عدد فیک است و زمانی که این اتفاق بیافتد، اعتبار شما و اعتماد کاربران به شدت کاهش می یابد. بی شک دلتان نمی خواهد چنین چیزی برای پیج اینستاگرام شما اتفاق بیافتد! پس باید به روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام روی بیاورید و به سمت ربات های خرید فالوور نروید! قبل از اینکه توضیح ترفند ها را شروع کنیم، باید همین ابتدا اعتراف کنیم که کار افزایش فالوور واقعی اینستاگرام زمان بر است و نیاز دارد که شما وقت و انرژی قابل توجهی را برای آن در نظر بگیرید. امّا خبر خوب این است که یک راه میانبر نیز وجود دارد! با ما همراه باشید.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام - راه میانبر

همان طور که می دانید، چه پیج اینستاگرام شما شخصی باشد چه متعلق به کسب و کارتان، داشتن فالوور بیشتر برای شما مساوی با سود دهی بیشتر خواهد بود. امّا برای سود دهی پایدار و همیشگی نیاز است که شما فالوور واقعی داشته باشید. ترفند ها و روش های بسیاری برای افزایش فالوور واقعی وجود دارد که در ادامه آن ها را توضیح خواهیم داد. ولی جذب فالوور بالا و واقعی بسیار زمان بر است. اگر می خواهید کار فالوگیری اینستاگرام خود را بهینه کنید، می توانید از ابزاری به نام اینستافوری کمک بگیرید. ربات هوشمند اینستافوری با تنظیمات پیشرفته، کار فالوگیری را به صورت خودکار و هدفمند برای شما انجام می دهد و با استفاده از چنین ابزاری می توانید خیلی سریع تر به هدف مد نظر خود برسید. از جمله امکانات ربات اینستافوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • فالوگیری بر اساس پیج های رقیب
 • فالوگیری بر اساس هشتگ ها
 • فالوگیری بر اساس موقعیت مکانی کاربر
 • فالوگیری بر اساس لایک گذاران و کامنت گذاران پیج هدف
 • فالوگیری بر اساس فالوور و فالووینگ
باید تاکید کنیم که ربات اینستافوری به هیچ وجه یک ربات فالوور فیک نیست! ربات اینستافوری به شما کمک می کند که افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را به صورت سریع تر و هدفمند تر انجام دهید و سریع تر نتیجه بگیرید. علاوه بر این، سوای از فالووگیری اینستاگرام، این ربات سرویس های دیگری از جمله افزایش لایک، افزایش کامنت، پست گذاری خودکار، ارسال خودکار دایرکت، آنفالوی خودکار و ... را داراست.  
button

ترفندهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

در ادامه، 30 ایده مختلف برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام  را در اختیار شما قرار می دهیم. به یاد داشته باشید که این نکات بیشتر روی افزایش تعاملات با پیج شما تمرکز دارند، و بی شک افزایش تعاملات باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می شود. هیچ کدام از نکات زیر نمی توانند جایگزین پست گذاری منظم و جذاب شوند. امّا بی شک می توان با استفاده از آن ها فالوور واقعی کسب کرد.
 1. از هشتگ هایی استفاده کنید که برای افزایش فالوور استفاده می شوند. مانند instafollow# followbacl# tagforlikes#
 2. صدها عکس رندوم از جامعه هدف خود را لایک کنید. تحقیقی نشان داده است که به ازای 100 لایک حدود 6 فالوور جدید می توانید به دست آورید.
 3. در اینستاگرام مسابقه برگذار کنید. ساده ترین کار این است که یک پست در مورد مسابقه بگذارید و از افراد بخواهید برای شرکت در آن پست را لایک کنند.
 4. اکانت اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی معرفی کنید.
 5. پست های سایر کاربران را لایک کنید و برای آن ها کامنت بگذارید. این طبیعی ترین راه برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است.
 6. از هشتگ های محبوب برای افزایش احتمال دیده شدن عکس های خود در سرچ استفاده کنید. مانند love# یا tbt#
 7. پست های خود را از 2 ظهر تا 5 بعد از ظهر منتشر کنید. تحقیقات نشان می دهند که در این بازه زمانی بیشترین میزان تعامل وجود دارد.
 8. افرادی که هشتگ های معروف را فالوو کرده اند را پیدا کرده و آن ها را فالو کنید. بیشتر مواقع آن ها فالو بک خواهند کرد.
 9. به یاد داشته باشید که کیفیت مهم تر از کمیت است. اکانت خود را ویرایش کرده و بهترین تصاویر را نگه دارید. هیچ کس دوست ندارد یک اکانت با هزاران تصویر رندوم را فالو کند!
 10. از فیلتر Mayfair روی عکس خود استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهند که این فیلتر موثر ترین فیلتر برای بازاریابان است.
 11. مطمئن شوید که بیو اکانت اینستاگرام شما کامل است. در آن کلیدواژه ها و هشتگ های مناسب و مرتبط را به کار ببرید.
 12. در کپشن عکس های خود سوال بپرسید! این کار روشی مناسب برای افزایش تعاملات است.
 13. شنبه ها پست بگذارید. افراد کمتری شنبه پست می گذارند و این باعث می شود احتمال دیده شدن پست شما بالا رود.
 14. ثابت قدم باشید. بدانید که برای چه کسانی و با چه اهدافی پست می گذارید.
 15. در کپشن با استفاده از یک call to action از کاربران بخواهید که برای شما کاری را انجام دهند.
 16. از زیاد پست گذاشتن نترسید. در واقع، پست های غنی راه اصلی افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستند.
 17. کاربران پیشنهاد شده یا suggested را فالو کنید.
 18. از لوکیشن یا موقعیت برای پست های خود استفاده کنید مخصوصا اگر کسب و کار محلی هستید.
 19. از ترکیب چند عکس کلاژ بسازید.
 20. از یک اینفلوئنسر اینستاگرام بخواهید که شما را تگ یا منشن کند.
 21. از ترکیب رنگی آبی در عکس ها استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهند که عکس ها با این ترکیب رنگی تا 24% بیشتر لایک می شوند.
 22. از لغت "کامنت" در کپشن خود استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از این لغت میزان کامنت های پست را افزایش می دهد.
 23. از لغت "لایک" در کپشن خود استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از این لغت میزان لایک های پست را افزایش می دهد.
 24. از تصاویر افراد بیشتر استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که تصاویری که در آن چهره شخصی وجود دارد تا 35% بیشتر لایک دریافت می کند.
 25. برای برند خود یک هشتگ بسازید و روی آن کار کنید. هشتگ ها یکی از مهم ترین ابزارهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستند.
 26. از کاربران خود بخواهید که برای شما عکس بفرستند و آن ها را به اشتراک بگذارید.
 27. داستان بگویید. با استفاده از کپشن ها و تصاویر چند تایی داستانی را برای فالوور های خود تعریف کنید.
 28. اگر در یک مراسم خاص شرکت کرده اید و عکس گرفته اید، سایر افراد را در تصویر تگ کنید تا احتمال دیده شدن پست شما بالا رود.
 29. از نرم افزارهای ادیت عکس برای کراپ کردن یا اضافه کردن قاب به عکس های خود استفاده کنید.
 30. از عکس نوشته استفاده کنید. عکس نوشته ها در اینستاگرام بسیار محبوب هستند.

مطالب مرتبط