پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر و بدون موبایل

اگر اینجا هستید حتما روش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر سوال شما نیز هست! همه ی ما به خوبی می دانیم که اینستاگرام فقط یک اپلیکیشن موبایلی است و اگرچه اینستاگرام ویژگی های وب سایتش را دائما توسعه می دهد، ولی همچنان یک اپلیکیشن موبایلی باقی می ماند و این کار را عمدا انجام می دهد. دلیل این مسئله این است که اینستاگرام می خواهد کاربران را به استفاده از اپلیکیشن موبایلی تشویق کند و تعاملات کاربران را روی اپلیکیشن افزایش دهد. امّا کاربران اینستاگرامی که محتوای خود را با استفاده از دوربین عکاسی تهیه می کنند، ممکن است کار انتقال عکس ها از دوربین به کامپیوتر و از کامپیوتر به گوشی موبایل کاری سخت و زمان بر باشد. آیا می دانستید با یک ترفند ساده می توانید با استفاده از مرورگر کامپیوتر خود در اینستاگرام پست بگذارید؟ برای یاد گرفتن این ترفند با ما همراه باشید.
button

روش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر (روش اوّل)

روشی که در ادامه توضیح می دهیم ممکن است ابتدا کمی پیچیده به نظر برسد، امّا حقیقت این است که روش بسیار ساده است و نیاز به هیچگونه اپلیکیشن یا نرم افزار خاصی ندارد؛ در نتیجه کاملا رایگان نیز هست. این روش به شما اجازه می دهد که مستقیما از کامپیوتر خود در اینستاگرام پست بگذارید، ولی توجه داشته باشید فقط می توانید عکس پست کنید و امکان پست کردن ویدیو با این روش وجود ندارد. برای استفاده از این ترفند شما باید از یک مرورگر بروز روی کامپیوتر خود استفاده کنید تا بتوانید روی دسکتاپ، موبایل ویو سایت اینستاگرام را مشاهده کنید. به بیانی ساده، با فعال کردن قابلیت mobile view روی دسکتاپ، شما در واقع به سایت می گویید که در حال استفاده از موبایل هستید و در نتیجه دکمه آپلود که روی کامپیوتر قابل دیدن نیست برای شما نمایش داده خواهد شد. با استفاده از این دکمه می توانید به سادگی و همانطور که روی موبایل انجام می دهید در اینستاگرام پست بگذارید.

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر کروم

روی مرورگر خود سایت اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب اینستاگرام خود بشوید. زمانی که به حساب خود لاگین شدید مراحل زیر را طی کنید. کروم
  1. از گوشه ی بالای مرورگر روی دکمه سه نقطه کلیک کنید.
  2. از منوی باز شده روی گزینه More tools کلیک کنید.
  3. از منوی بعدی گزینه Developer tools را انتخاب کنید. (می توانید در صفحه مرورگر Ctrl+Shift+l را بزنید تا این گزینه برای شما باز شود)
  4. در سمت راست صفحه کنسول دولوپر برای شما باز خواهد شد. از منوی بالای روی دکمه ای که در تصویر زیر می بینید (Toggle device toolbar) کلیک کنید تا صفحه به ویو موبایل تغییر پیدا کند.
کروم با انتخاب گزینه Toggle device toolbar در صفحه اینستاگرام خود دکمه آپلود برای شما نمایان خواهد شد. کلیک بر روی دکمه آپلود صفحه فایل های کامپیوتر شما را باز خواهد کرد که به سادگی می توانید عکس مدنظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که فقط می توانید عکس هایی با فرمت JPG یا JPEG را آپلود کنید. بقیه مراحل پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر دقیقا مشابه مراحل پست گذاشتن از موبایل خواهد بود. کپشن خود را بنویسید و روی دکمه Share کلیک کنید و تمام!

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر سافاری

اگر مرورگر کامپیوتر شما سافاری است، می توانید با طی کردن مراحلی مشابه مرورگر کروم  کار پست گذاشتن در اینستاگرام را با کامپیوتر انجام دهید. قبل از شروع به کار، کاری که باید انجام دهید این است که منوی Developer را روی مرورگر خود فعال کنید. برای این کار روی گزینه Safari در بالای صفحه کلیک کنید و سپس روی Preferences کلیک کنید. در صفحه بعد روی Advanced کلیک کنید و تیک گزینه Show developer menu in the menu bar را بزنید. با این کار یک گزینه جدید به منوی بالای مرورگر سافاری شما اضافه خواهد شد. سپس مراحل زیر را طی کنید:
  1. روی گزینه Develop در بالای صفحه کلیک کنید.
  2. گزینه User Agent را انتخاب کنید.
  3. روی گزینه Safari iPhone کلیک کنید.
safari با طی کردن این مراحل می توانید موبایل ویو سایت را روی مرورگر خود ببینید و از دکمه آپلود برای پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر سافاری استفاده کنید. **توجه داشته باشید که پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر فقط از طریق مرورگر کروم و سافاری امکان پذیر است. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. اگر در مورد هر کدام از مراحل انجام کار سوالی دارید می توانید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

روش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر (روش دوّم)

روش دیگری که می توانید با استفاده از آن پست گذاشتن در اینستاگرام را از طریق کامپیوتر انجام دهید استفاده از ربات هوشمند اینستافوری است. ربات اینستافوری یک ربات همه کاره برای کمک به بهبود و ارتقا حساب اینستاگرام شما است. از جمله امکانات برتر این ربات اینستاگرامی امکان زمانبندی پست ها است. شما با استفاده از این ربات می توانید به سادگی و از طریق کامپیوتر پست خود را تعریف کنید و سپس کار انتشار آن را به این ربات بسپارید. در نتیجه، با استفاده از این ربات و از طریق پنل کاربری خود، شما قادر خواهید بود که به واسطه کامپیوتر در حساب اینستاگرام خود پست منتشر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آغاز به کار با این ربات می توانید با پشتبان اینستافوری ارتباط برقرار کنید.
button

مطالب مرتبط